100 niespodzianek dla 100 pierwszych klientów

C.H. Stary Zamet otwiera się częściowo juz 1 października 2022. Od tego dnia dla klientów będą dostępne 3 sklepy: Empik, RTVEuroAGD oraz Nexterio Outlet. Cały obiekt z kolejnymi sklepami będzie gotowy w grudniu.

Empik czeka z promocjami i atrakcjami z okazji otwarcia

Rabat -20% na książki i muzykę, 30-dniowy dostęp do aplikacji Empik Go z audiobookami, e-bookami i podcastami w opcji Go Mini dla wszystkich, 25% zniżki w Empik Foto na odbitki (bez formatu XXL) przy zakupach za min. 50 zł – Empik przygotował dla klientów nowego salonu sporo atrakcji na dni: 1-3 października. Ponadto osoby, które zrobią w premierowym sklepie zakupy za min. 80 zł otrzymają roczny dostęp do programu Empik Premium, z szerokim pakietem korzyści. To m.in. stała zniżka 15% na zakupy w salonie, do -20% na Empik.com, -50% rabatu na co drugą książkę po okazaniu aplikacji w salonie, dostęp do Empik Go, dedykowane promocje czy dostawa za 0 zł kurierem i do tysięcy punktów odbioru w całej Polsce. Empik w Piekarach Śląskich to 306. salon sieci w Polsce.

RTVEuroAGD zaskoczy Was promocjami

Z okazji otwarcia marka RTVEuroAGD przygotowała specjalną ofertę promocyjną na wybrane produkty stanowiące przekrój asortymentu. W ten sposób każdy klient znajdzie coś dla siebie i na pewno wyjdzie z zakupami w atrakcyjnej cenie. Marka lubi pozytywnie zaskakiwać swoich klientów, co już nie raz udowodniła swoimi działaniami!

Dla 100 pierwszych klientów mamy niespodziankę

Centrum handlowe Stary ZAMET przygotowało bony zakupowe o wartości 100 zł każdy dla pierwszych 100 klientów! Tak, wystarczy przyjść do nas 1 października i w dowolnym sklepie wydać minimum 200 zł. Następnie udać się z paragonem do specjalnie przygotowanego na tą okazję punktu na parkingu głównym i okazać paragon i odpowiedzieć na jedno pytanie! Wierzymy, że samo pytanie nie sprawi Wam problemu 🙂 W razie obaw zachęcamy do przeczytania Regulamin promocji „Prezent dla pierwszych 100 klientów Starego Zametu w Piekarach Śląskich”

Czekamy na Was już od 9.00 rano w najbliższą sobotę 1.10.2022. Do zobaczenia!

Przeczytaj także: